Çayirova evden eve nakliye

Kelebek evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerımız Yaz sezonu başlmıştır. Evden eve nakliyat hareketlendi müşteri açısında iyi bir firma bulmak nakliyeci açısında ise iyi bir para ile kaliteli bir iş çıkarmak ve tazsiyelerınızı kazanmak.

Hal bu iken tam taşınma zamanı birde kaliteli bir nakliye işi için Firmamız kelebek nakliyat tam teşekürlü ve tecrübeli ekipleri ile 7/24 saat hizmetınızde.

Kelebek Nakliyat taklitleri olmasına rağmen müşterilerini hep takip etmektedır. buradan da sık sık taklitçilere dikkat edin onların oyunlarına gelmeyin.

Gebze evden eve nakliyat olarak geniş bir alandır bu alanda en çok ihtiyaç olan asansörlü nakliye sistemi, Buda bizde mevcuttur dişardan balkonunuza kurarak bütün eşyalarınızı asansör ile taşımaktayız.

Not: Firmamız KELEBEK NAKLİYAT olarak yan firmasını açmış bulunmaktadır. KELEBEK DEPOLAMA Olarak da sizlerin hizmetindeyiz.

3 thoughts on “Çayirova evden eve nakliye

  1. Iyi günler biz ofisimizi taşımak istiyoruz bir ekspertiz yapar mısınız adres fatih devlet hastanesi karşısı bilgi bilgisayar bilişim Irtibat cansu çınar tel 0532 711####

  2. Merhaba sayın yetkili benim bu mail adresimden birim fiyat teklifi yollar mısınız Evim gebze çarşıda. gideceğim yer darıca osmangazi mahallesi eşyalarım 2 oda 1 salon taşınacak katlar birinci kattan üçüncü katta teşekkürler

  3. merhaba ilk defa gebze de düzgün çalışan bir nakliye firması tanıdı şimdiye kadar hep sorunlu nakliye firmalarına denk gelmışdık
    Biz bu sefer yataş nakliyat ile taşımamızı yaptık çok memnun kaldık şimdiden başarilarınızın devamını diliyoruz.
    iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir