Evden eve depolama


Evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri için firmamız 7/24 hizmetinizdedir.
Kelebek Nakliyat İstanbul, Tekirdağ, ve Kocaeli’nde faaliyet gösteren firmamız Evden eve nakliyat hizmetlerini sigortalı olarak yapmaktadır.
Firmamız her zaman kalitesini biraz daha arttırarak kalitesını herkese duyurmaktadır.
Firmamız evden eve depolama hizmetleri itinalı bir şekilde sunmaktadır.
Eşyalarımızı istediğiniz kadar depolarımız dan bekleterek hiçbir sorun yaşanmadan hiçbir problem olmadan istediğiniz kadar eşyalarınızı depolarımız da saklıyoruz.
Kelebek Nakliyat: depolama hizmetlerini sunduğu yerler
Depo 1 Büyükçekmece
Depo 2 Pendik
Depo 3 Gebze olarak üzere müşterilerimize kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri, birde garantili depolama hizmetleri sunmaktayız.
Ev eşyalarınızı depolama hizmetleri ile ilgili ambalajlama hizmetleri yerinde eşyalarınızı topliyoruz, ambalajliyoruz, gerek ev eşyaları, gerek ofis eşyaları, ya da evrak depolama, hizmetleri itinalı bir şekilde sunan firmamız bu Kaliteyi herkese yaşatmak isteyen müşterilerimiz ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürler ederiz.
Evden eve depolama
Ev eşyaları depolama
Ofis eşyaları depolama
Depolama evden eve
Depolama nakliye firmaları
Ev eşyaları depolama firmaları
Taşımacılık ve depolama
Eşya depolama
Evrak depolama
Mobilya depolama
Zati eşya depolama
Depolama hizmetleri
Depolama
Depolama nakliye firmaları
Depolama yapan firmalar

One thought on “Evden eve depolama

  1. Bir süre yurt dışında olacağım için eşyalarıma kıyıp satamadım depolama için bir firma aradım kelebek depolama ile konuştum gelip eşyalarıma baktılar nasıl depolama yapacaklarını anlattılar sonra eşerlerin bir listesini cikardılar Firma yetkilisi ile karşılıklı imzaladık eşyamı alıp depolarına götürdüler o günden bu yana
    Belli aralıklarla bir arkadaşımı yönlendiriyor dum eşyalarımı bakıp bana haber veriyordu eşyalarımın durumu çok iyi olduğunu söylüyordu ben daha sonra gelip eşyalarını geri istediğimde eşyalarını getirip eve dizdiler herşeyi kurarak teslim ettiler 1 hafta geçti Ben eşyalarını kontrol ettiğimde daha eşyalarının üstündeki kokusu bile değişmemiş O yüzden bu firmaya teşekkür eder başarılarının devamını diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir