Evden eve nakliyat gebze’den izmit’te

gebze-ambalajlamaEvden eve nakliyat denilince sadece müşterilerimiz kamyon masraflarını düşünmekteler oyisaki evden eve nakliyat bir çok işler gibi yoğun ve birkaç kalemden oluşmaktadır.

En yoğun olan kısım işçilik, en çok para tutan da gine işçilik, örneğin bir iş sıparışı aldığımıozda bir gün önceden elemanlara haber verilir ve hazırlık yapılır.

Örneğin bir nakliye işinde nekadar maşakale yaşaniyor, Öncelikle müşteri ya ev sahibi ile anlaşamamak durumu olur, ya ev alır yada evini satar nakliyesı ortaya çıkar bir nakliyeci aramaya başlar önce konu komşusuna sorar bulamasa iş başa düşer ve internete bakar bir kaç firma arar herkes yaptığı hizmetlerden bahs eder kısmet kime ise müşterimiz onu arar şartları konuşur anlaşma yapar ve topu nakliyeciye pas eder.

Nakliyeci o güne bir aracını ve ekibini ayırır o günden bir gün önce elemanlar ve ekip başı son hazırlıklarını tamamlarlar iş günü saat 5 te kalkarlar yola çıkarlar bir yerlerde kahvalti ederler anlaşılan saate müşterinin zilini çalarlar iş başi yapılır eşyalar arılarak araçlara yüklenir ve yeni adrese gidilerek herşey tekrar yerlerine çıkarılarak kurulu ve çalışır vaziyete getirilerek bırakılır.

İş bitiminde tekrar geri dönülür ve herkes evine gidilir işlem biter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir