Ev ve ofis taşıma

tas_define kopyaEvden eve nakliyat kendi içerisinde aşamalara ayrılan bir süreçtir.
evden eve nakliyat süreci içerisinde yer alan her bir aşamanın başarılı şekilde yönetilmesi için taşınma öncesinde iyi bir planlama yapılmış, olası sorunlara karşı önlem alınmış olması gerekmektedir.
Planlamanın iyi bir şekilde yapılması, ardından başarılı şekilde uygulanması ise sadece ve sadece yeterli deneyim ile mümkündür.
Kelebek nakliyat 20 yılı aşkın deneyimi ile evden eve nakliyat sektöründe öncü, Türkiye’nin en köklü nakliyat şirketlerinden biridir.
Taşınma sürecinin birinci aşaması bizimle iletişime geçtiğiniz ilk anda başlar.
İkinci aşaması ise uzmanlarımız taşınacak eşyaların miktarını, cinsini vasfını; taşımasının yapılacağı ev veya ofisin konumu ve bina özelliklerini ve konumunu değerlendirmek üzere uygun bir tarih ve saat belirler.
Üçüncü aşama uzmanlarımız daha sonra, mesafeyi ve sağlanacak hizmetin ayrıntılarını belirleyip diğer tüm detayları sizinle teyitleştikten sonra fiyatlandırmayı yapar.
Taşımanın yapılacağı uygun tarih ve saati belirlenir.
Kararlaştırılan taşıma gün ve saatinde kamyon ve ekibimiz taşıma için gereken tüm donanımla birlikte gelir ve eşyalarınızı özenle toplarlar ve ambalajlamaları yaparlar, kamyona yüklemeye başlarlar.
Dilerseniz ambalaj ekibimiz mobilya, sanat eseri, teknik ekipman, antika eşyalar, piyano, para kasası vb. eşyaların hazırlığını taşınmadan bir gün önce gerçekleştirir.
Büyük eşyalar yeni ev veya ofisinizine istediğiniz şekilde ekibimiz tarafından yerleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir