Kocaeli evden eve nakliyecier birliği

Kocaeli evden eve nakliyat denilince ilk aklınıza gelebilecek bir firma olmalı bu firmayı bilmeniz gerek ve çok iyi tanımanız bildiğini bir firma olmalı.
Bizim yaptığımız çaba bu yolda biz çevremizde tanıdık bir firma haline gelmiş bulunmaktayız ama bu yetmiyor biz kocaelinin tamamına hakim bir firma haline gelmek istiyoruz. Bunuda verdiğimiz kaliteli hizmetler ve sorumluluk sahibi olabildiğimiz sürece bunu kazanacağız.
Gebze nakliyeciler olarak aradığınızda ilk firmamızı karşınızda görürsünüz çünkü hem çok aranan hemde çabuk bulunan bir haldeyiz.
Ev eşyaları veya ofis eşyaları taşımada lider olan firmamız belirlediği birkaç farklı firmalarla da iş ortaklığı mevcuttur.
Genelikle yaz sezonunda müşterilerimiz mağdur olmamaları için bu tür bir ortaklık yapmış bulunmaktayız. Gebze evden eve nakliyat ve asansörlü nakliye hizmetlerimiz ayni kalitede yapmaktalar ve takipçisiyiz.
0850 650 1 999

One thought on “Kocaeli evden eve nakliyecier birliği

  1. Bu firmayı bir arkadaşım tavsiye etti sonra firma geldi elemanlar eve girer girmez koridorda başladılar toplamaya bir saat sürmedi bütün eşyalarını Ambalajladılar Ben sadece bakmakla yetindim
    çok pratik çalışıyorlardı daha sonra eşyaları araca taşıdılar ve yeni eve gittik
    Orada da yine iki kişi içerde çalıştılar diğer elemanlar kapıya kadar getiriyordu onlar da alıp içeride odalara kadar götürüyorlardı bütün eşyalarını yerlerine kurdular, beyaz eşyaların bağlantılarını yaptılar, avizelerinin bağlantılarını yaptılar, mobilyalarının monte ettiler, ve elemanlar işleri bitti gittikten sonra eve baktım halima kadar sermişlerdi Ben sadece ufak eşyalarını yerleştirdim çok kolay bir taşıma oldu
    Teşekkür ediyorum

Comments are closed.