Kocaeli evden eve taşımacılık

Firmamız kelebek olarak adını dünyaya duyurmuştur evden eve nakliyat‘ta da bir marka olarak kaliteli hizmetler sunmaktadır. ev veya ofis eşyalarınızı sigortali olarak taşımaktayız.
Firmamız evden eve nakliyat’ta nam salarak istanbul dişinda ilk şübesi kocaeli gebzede kurmuştur Gebze evden eve nakliyat sektörüne renk getirerek kaliteli nakliye hizmetlerinden herkesi faydalanmaktadır.
Ev veya ofis taşımalarınız sigortalı ve asansörlü olarak taşımaktadır.
Hizmet alanımız
Gebze evden eve nakliyat hizmetleri
Çayirova evden eve nakliyat hizmetleri
Darıca evden eve nakliyat hizmetleri
Bayramoğlu evden eve nakliyat hizmetleri
Orhangazi evden eve nakliyat hizmetleri
Yalova evden eve nakliyat hizmetleri
İzmit evden eve nakliyat hizmetleri
Körfez evden eve nakliyat hizmetleri
Fabrika taşıma hizmetleri
Depo – arşiv taşıma hizmetleri

One thought on “Kocaeli evden eve taşımacılık

  1. Sakine Durmuşoğlu
    Sayın Firma yetkilisi veya kelebek Nakliyat sahibi öyle bir ekip yetiştirmişsiniz ki üstüne konuşma ya gerek yok Ben o kadar çok taşınıyorum ki hemen hemen her sene taşınıyorum şimdiye kadar taşınmalarında hep zarar gördüm ama bu ikinci sefer oldu kelebek Nakliyat ile taşındım Hakkatten dedikleri kadar varmış bu kadar kalifiye eleman biraraya toplamanız bile gerçekte büyük başarı elemanlarımızla gurur duyun gerçekte o kadar temiz kaliteli iş çıkardılar ki benim gibi titiz bir insanı bile konuşturmadılar ki ben çok pimpirikliyim taşımalarda elemanlara çok karışırım ama nedense ağzını açamadım çünkü çocuklar o kadar düzgün çalışıyorlar ki o kadar titiz çalıştılar ki Ben konuşamadım buradan sizlere ekiplerimize ve yöneticilerinize çok çok teşekkürlerimi sunuyorum
    Başarılarınızın devamını diliyorum

Comments are closed.