Evden eve nakliyat çayirova

Evden eve nakliyat ve depolama için ayrı bir bütçe ayırmalar ve değerinden fazla nakliye ücreti ödeyenler için burada anlattıklarımız çok önemli. mutlaka taşınmadan önce ücretsiz ekspertiz isteyin
Biz ücretsiz ekspertiz yollayarak eşyalarınızı tespit eder uygun bir maliyet çıkararak taşımanızı gerçekleştiriyoruz.
Evden eve nakliyat
Çayırova evden eve nakliyat için taşıma öncesi yapılacak işler gerek ambalajlama, gerek toplama, gerekse taşıma, için firmamız 20 yıllık tecrübesini ortaya koyarak eşyalarınızı dikkatli bir şekilde toplayıp ambalajlar.

Asansörlü evden eve nakliyat
Sistemi ile eşyalarınızı araçlarımıza yükleyerek yeni yere taşıyıp oraya da evinize çıkarıp tekrar yerleştiriyorlar nasıl topladıysa aynı şekilde eşyalarımızı yerlerine kurarak çalışır vaziyette bırakırız.
Firmamız Çayırova evden eve nakliyat olarak gereken belgelere sahip ve kalitesını tescilemış bir firma olarak kaliteli hizmetler sunmaya devam ettmektedır..
Çayirova evden eve nakliyat
Belgelerimiz:
K3 Yetki belgesı: (Ev veya ofis eşyaları taşıma belgesı)
ISO 9001: (kalite yetki belgesi)
C3 Yetki belgesi: (Uluslararası zati eşya taşıma belgesi)

2 thoughts on “Evden eve nakliyat çayirova

  1. Neden demişler Çok bilen çok yanar Çok araştırıp elediği için yana bir firma araştırmalarımızdan sonra bulduk arayarak evimizi taşıdık ama bayağı Araştırdık Birçok kişiyi tanımıyorum demelerine rağmen nedense basiretimiz bağlandı Biz o firma ile taşımamızı yaptırdık sonu Kabusu eşyalarımızı yüzde sekseni hasarlı adamlar kaba saba Firma yetkilisi telefona cevap vermiyor. buradan ismini verip ekmeğine mani olmak istemiyorum ama gerçekten insan düzgün iş yapar o kendini bilir bu yazılarımı okursa kim olduğumu tanır Neyse yine de işlerinde başarılar diliyorum.
    Bu sefer araştırma yaparken birerbirrer firma ile taşınanları buldum sizin sitenizde müşterilerinizin bilgilerini isimlerine göre araştırma yaparak müşterilere ulaştım herkes sizden memnun Gerçekten bu yaptığınız iş çok özellik isteyen bir iş baştan savma ya gelmez iki kişiyi aradım biri Doktor biri sınıf öğretmeni idi ikiside sizden çok memnun kaldıklarını söylediler O yüzden ben de sizinle Taşınmak istiyorum en kısa zamanda sizi arayacağım..

  2. Gebze de evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorum
    Ama mutlaka asansör olması gerek bana mail olarak dönersenız ben size adres bırakayım gelin eşyalarımızı görün ona göre fiyatlandıralım.
    şimdiden teşekürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir