Evden eve nakliyat Gebze


Kocaeli genelinde asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz en yoğun olarak gebze’de yapılmaktadır.
Evden eve nakliyat
Yegane gayemiz müşterilerimizin güvenini sağlamak.
Eşyalarınız sigortalı taşınmasıdır ve müşteri memnuniyeti bizim için ön planda gelen bir teoridir.
Gerek ambalajlama sistemimiz gerekse deneyimli elemanlarımız siz değerli gebze Sakinleri için kaliteli ve eşi benzeri bulunmayan bir Nakliyat hizmeti ile karşınızdayız.
Ofisden ofise taşıma
Ev veya ofis eşyalarınızı evden eve taşımak, ofisten ofise taşımak, kelebek Nakliyat’ın işidir.
Biz bu işi 1999 yılından bu yana garantili bir hizmet olarak sunmaktayız şu ana kadar firmamızın ne bir şikayeti ne de bir müşterimizin memnuniyetsizliği ortaya çıkmıştır,
Evden eve taşımacılık
Taşımacılık hassas bir iştir çalışanlar ise elemanlardır, hasar oluşabilir ama firmamız anında oluşan hasarı telafi etmek zorundadır.
Garantili evden eve nakliyat
Biz müşteriye bu Garanti veriyoruz müşteri bize güvenerek evini taşıtıyor ve sonrası hem müşteri memnundur hem firmamız.
Bu sebeple müşteri potansiyelimiz özellikle gebze’de daha yüksektir, Çünkü gebze bir Sanayi kentidir ve çok nakliye olmaktadır.
Bir de Gebze’deki binaların %90 ona asansör sistemi gerekmektedir.
Asansörlü gebze evden eve nakliyat
Firmamız işlerinin %90 anında asansör kullanarak müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.
Gebze’de taşımadığınız ya da tanımadığımız kimse kalmamıştır, yeni gelenler de kaliteli hizmetimizi Görünce bize müracaat ederek ev eşyalarını bizimle taşımaktalar ve onlar da memnun bu sayede kelebek Nakliyat Gebze de aranan ve kaliteli hizmet sunan iyi bir firma demektir.
evden eve nakliyat
gebze evden eve nakliye
evden eve nakliye
gebze asansörlü evden eve nakliyat
evden eve taşımacılık
gebze evden eve nakliyat firması
evden eve taşıma
gebze evden eve nakliye firması
evden eve asansörlü nakliyat

One thought on “Evden eve nakliyat Gebze

  1. Bir gün ev sahibi ile tartıştım evimi taşımaya karar verdim. hiç evden eve nakliyat hizmeti almamıştım. firma ararken kelebek Nakliyat sitesine girdim hizmetlerini okudum neler yaptığını gördüm tesadüf o günü oturduğum mahallede başka iş için çalışmalarını izlemeye şahit oldum. ve gerçekten ambalajlama sistemi çok güzeldi Elemanlar eşyaları 1 canlı gözüyle bakarak taşıyorlardı ben bu çalışma ortamını çok beğendim ve kelebek Nakliyat ile taşınmaya karar verdim. hangi gün olacağını sordular günü verdim, Adresi verdim, istediğim gün geldiler 2 saat eşyalarımı toplayıp arabaya yüklediler yeni yere gittik. Orada da yine aynı şekilde hızlı bir şekilde eşyalarımızı boşalttılar Bir de asansör sistemli kurdular 4. Katta oturuyordum mobilyaları ve beyaz eşyalarımız kurdular. sadece çamaşır makinesi kaldı Onu da hortumu yetmediği için daha sonra uzun bir hortum alarak kendim bağladım.
    Bu firma Gerçekten güzel çalıştı ve buradan bütün arkadaşlarıma çevreme ve beni tanıyan herkese tavsiye ediyorum Ben memnun kaldım sizin de memnun kalacağınıza inanıyorum firma çalışanlarına ve yetkililerine, teşekkür ediyorum İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir