Firmamız size en uygun fiyat ile her zaman en iyi kurumsal taşımacılık hizmetini sunmaya çalışmaktadır.

Fiyatlandırmalar ve alternatiflerimizi inceleyerek, size konforlu ve ekonomik bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak; her türlü nakliyat ve taşımacılık işinize yardımcı olabilmek için buradayız. Yıllarca nakliyat hizmeti sunan firmamız, pek çok konuda başarı ile hizmet vermiştir. Böylelikle tüm görevlerimizi en iyi şekilde tamamlamayı başarmış bulunmaktayız. Firmamız geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir ve kurumsal taşımacılık hizmeti de sağlayabiliyoruz.

Şirketlere, firmalara ve üst düzey şirket çalışanlarına kurumsal taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Mağazalar, Alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar, spor salonları gibi alanlar bizim tarafımızdan sağlanan kurumsal taşımacılık hizmetinden faydalanabilirler.

Firmamız, profesyonel bir şekilde kurumsal taşımacılık hizmetini sunmaktadır ve bu alanda tercih edilebilen en prestijli firmalar arasında yer almaktadır. Alanında uzman ve deneyimli personelimiz her işi büyük bir titizlikle yürütmekte ve müşterilerine mağduriyet yaşatmamak adına çok dikkatli hareket etmektedir.

Kurumsal taşımacılık hizmetinde, eşyaların güvenli bir şekilde taşınması son derece önemlidir. Firmamız, sizin için belirlenmiş olan prosedürleri takip ederken, taşıma hizmetini en kaliteli şekilde sunmaktadır. Profesyonel ekibimizle birlikte, son teknoloji ekipmanlar ve programlar kullanarak taşıma hizmetimizi veriyoruz. Bu sayede tüm ekipmanlar hiçbir hasar almadan sorunsuz bir şekilde firmalara ulaştırılmaktadır.

Eğer profesyonel bir taşımacılık firması arıyorsanız, Alo Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz. Günün her saati hizmet veren firmamız, ekonomik ve kaliteli taşımacılık hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Geniş araç filomuza ve yeterli personel kapasitemize sahip olan şirketimiz, ne kadar çok eşya olursa olsun bunları en kısa sürede taşımaya hazırdır. Taşıma sürecinde mağduriyet yaşamanız da mümkün değildir.

Firmamız, taşınma sürecine kapsamlı olarak güvence sunmaktadır. İşlemlerin başlamasından sona kadar olan tüm süreçte, sigorta şirketimiz tarafından size sağlanmak üzere eşyaların zarar görmesi durumunda zarar karşılama imkanı sunuyoruz. Paketlenme, taşıma ve yerleştirme için size maksimum seviyede hizmet sunuyoruz.

Çalışanlarımız, gönderdiklerinizi nakliye etmek için büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılıyor ve eşyalar özel olarak sarsıntıdan korunması için koryucu alanlara yerleştiriliyor. Böylece ciddi zarar oluşabilecek parçalara zarar gelmeden sonuçlanacak taşınma sağlanabilir. Ayrıca araçta, eşyaların sabitlenmesi ve hasarlardan kaçınmaya yardımcı olacak araca bağlantı sistemlerini de firmamiz her zaman kullanmaktadır.