Uluslararası taşımacılık şirketi olarak, biz her zaman müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamaya odaklanıyoruz.

Biz, uluslararası taşımacılık şirketi olarak müşterilerimize en gelişmiş teknolojilerin ve bölge deneyimimizin yanı sıra kendimize ait, yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Rekabet ortamında lojistik ihtiyaçlarını gidermek artık öncelikli işlerimiz arasındadır.

Önceliklerimizden biri, müşterilerimizin taşımacılık ve nakliye gereksinimlerini karşılamaktır. İstenilen hedefe kara, deniz ya da hava yoluyla ulaşmak üzere teslim edilecek eşyalar ya da ürünler zarara uğramadan sevk edilir.

Özel olarak hazırlanmış bot ve taşıma araçlarımız ile, size hızlı ve güvenilir bir nakliye hizmeti sunarız. Yıllardan beri çalıştığımız tecrübeli personellerimiz, evden eve nakliyat ve eşya taşıma süreçlerini en kolay ve en hızlı şekilde teslim etmeyi hedeflemektedir.

Bizimle güvenle taşıyın! Uzun yıllardan beri uluslararası nakliyat sektöründe olan tecrübemiz sebebiyle, eşya taşımacılığı konusunda kolaylık sağlayarak iyi hizmet sunmaktan her zaman memnuniyet duyuyoruz. Kara, deniz ve hava yolu taşımacılığında yaptığımız yolculuklar sayesinde deneyimlerimiz ve uzmanlıklar bir araya geldi. Böylece, yurt dışarı taşıma hizmetinde en iyi firma olma iddiamda da bulunmaktaydik. Eşyalar sizin bize emanet ettiğinizde güvence altrandadir. Emin olun ki, eşyalar sizin için her zaman em

Eşyalarınız çok korunaklı paketlenerek nakledilecek ve uzman personeller tarafından taşınacaktır, bu sayede zarara uğrama ihtimalleri sıfıra iner.

Güvenli bir taşıma sağlamak için her şeyi öncelikle ambalajlıyoruz. Tüm eşyaların sigortası firmamız tarafından karşılanmaktadır. Makul ve titizlikle hareket eden personelimiz, gönderilerin herhangi bir problem olmaksızın amacına ulaşmasını sağlamak için dikkatli olur. Müşterimizin eşyalarını bizim eşyalar gibi sahipleniyor, herhangi bir risk olmadan kendi atölyesinde varacağa bölgeye ulaştırmaya çalışacağiz.

Profesyonel Uluslararası Taşımacılık Şirketi

Uluslararası nakliyatta öncelikle bir şirketi seçmek çok önemlidir. Tercih edilen firma uzun yıllardır bu işi yapmalı ve deneyimli olmalıdır. Ayrıca, güvenilirlik de alacağınız hizmetin başarıyla tamamlanması için son derece önemlidir. Nakliyat firması, yurt genelindeki nakliyat hizmetine kıyasla çok daha farklı ve kapsamlı bir hizmet sunacaktır.

Uluslararası Taşımacılık Hizmetinde Başarı ve Kalite

Uluslararası nakliyat sektöründe stratejik başarı ve kalite çok önemlidir. Firmalar ekonomik olarak, aynı zamanda yasal yönetmeliklere uyarak, sektördeki en iyi fiyatlar sunmalıdır. Firma deneyimli personeli ve güçlü referanslarıyla uluslararası taşımalarda sorumlu olmalıdır. İş etiğine sahip çıkarak toplumsal sorumluluk taşımaları da beklenmektedir.

Referansı iyi olması gereken bir nakliyat firması aramak önemli. Ek olarak, bu işin teknolojik aletleri kullanmak zorundalar ve müşterinin online olarak yüklerini her an takip edebilmesi de çok önemlidir. Ürünleriniz gönül rahatlığıyla teslim edilecektir.

Uluslararası Taşımacılık Çeşitleri;

  • Karayolu Taşımacılığı
  • Havayolu Taşımacılığı
  • Denizyolu Taşımacılığı
  • Demiryolu Taşımacılığı
  • Minivan Express Taşımacılık

Olarak 5 ana başlık altında toplanabilir.

Karayolu Taşımacılığı

Lojistiğin tüm ülkelerde önemi arttıkça, deniz ticaretinde de iris hizmetinin niteliğini artırmaya kararlıyız. Firmamız sizin tercihinize olanak sağlar. Güvenilir ve eğitim almış çalışanlar ve sürekli gelişmeye odaklı anlayışla eşyalar için güvenli bir kara yolu taşımacılık nakliyesi sağlanabilir. Eşyalar hasarsız olarak istenilen yere ulaştırılacaktır. Böylelikle kaybolma riski ortadan kalkmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı

En uygun maliyetle uluslararası taşıma gerçekleştirmek isteyenler için deniz yolu taşımacılığı en iyi seçimdir. Firmamız müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik bir taşımacılık sunmaktadır. Bizim hedefimiz siz müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak mutlu olmanızdır. Her zaman en iyisini yapmaktan memnuniyet duyuyoruz ve her müşteri için en başarılı sonuçlar elde etmeye çalışacağız.

Havayolu Taşımacılığı

Hava yolu taşımacılığı, kara ve deniz yoluyla saatlerdir ya da haftalardan uzun süren mesafeleri kısa sürede kat etmenizi mümkün kılar. Böylece eşyalarınız daha hızlı bir şekilde istediğiniz bölgeye ulaşacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki hava yolu taşımacılığı ile genellikle belirli ağırlara ve tondaki eşyalar taşınabilmektedir.

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu Taşımacılığı, verimliliği ve maliyet etkinliği nedeniyle son yıllarda giderek daha popüler bir ulaşım şekli haline geldi. Türkiye’deki demiryolu ağı, ülkedeki tüm büyük şehirleri ve birçok kırsal alanı birbirine bağlayan oldukça geniştir. Trenler, hava veya otobüsler ve taksiler gibi diğer ulaşım biçimlerine kıyasla nispeten daha düşük maliyetlerle verimli bir hizmet sundukları için varış noktaları arasında seyahat etmenin harika bir yoludur. Ayrıca demiryolu taşımacılığında güvenlik de büyük bir artıdır; trenler, ağaçlar vb. gibi engellerden kaynaklanan darbelerden daha fazla enerji emebilen yapıları nedeniyle yollardaki çoğu arabadan nispeten daha güvenlidir. Ayrıca, personel tarafından iyi izlenme eğiliminde oldukları için tren hizmetlerinde daha az hırsızlık vakası vardır bu amaçla atanan üyeler. Bu, önemli eşyalarınızın kaybolması konusunda çok fazla endişe duymadan arkanıza yaslanıp yolculuğunuzun tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir!

Minivan Express Taşımacılık

Express karayolu taşıma servisimiz ile tanışın. 24 saatte ve başta Almanya, Hollanda, Avusturya, Belçika, İtalya, Fransa, İngiltere, Bulgaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine 48 saatte kargolarınız için Express Minivan Taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Böylece Türkiye’den herhangi bir Avrupa noktasına maksimum 56 saatte güvenle teslimata imkan sunuyoruz.

Uluslararası Taşımacılık ve Gümrük Kontrolü

Uluslararası nakliyat firmalarının müşterilerini aydınlatmak ve yönlendirmek için detaylı bilgiler sağlamaları gerekmektedir. Ürünlerin gümrükten geçebilmesi için her iki tarafından da tescil belgelerinin düzenlenmesi zorunluluğu vardır.

Gümrük kontrolü sırasında ürünlerin rahatça geçebilmeleri için, taşıyacak ürünler için gümrük fiyat beyannamesi ve tüm ilgili evraklar hazır olmalıdır.

Tüm yasal prosedürler tamamlandıktan sonra, ithal edilen mal GTIP koduna göre doğru şekilde sınıflandırılmalıdır. Taşıma belgelerinin tamamlanmasıyla birlikte sınırdan geçebilmesi için ürün türüne dair herhangi bir kural olmadan herhangi bir problem yaşanmaması içinn gerekli tüm işlemler yapılmalıdır.

Uluslararası taşıma firmaları, gümrük hizmetlerinin kurye hizmetleri ile birlikte sağlanmasını sağlamaktadır. Bu hizmetler, İthalat ve/veya İhracat yapmak isteyen müşteriler için ülke gümrük prosedürlerini takip ederek yağ etkinlik, güvenilirlik ve profesyonellik temelinde sunulmaktadır.

Uluslararası nakliyat işlemleri başlamadan önce, her şey planlı ve programlı bir şekilde yürütülmelidir. Kutu hangi ülkeye gönderilecek, hangi tür ulaştırma ile ilerleyecek, kontrol edilerek nakliye taslağı oluşturulmalıdır.